zkousky_auditora

On-line zkouška interního auditora QMS

Auditorská zkouška je završením výukových seminářů, které jsou realizovány ve spolupráci s Provozně ekonomickou fakultou Mendelovy univerzity v rámci předmětu Hodnocení výkonnosti podniku a Ústavem managementu STU v Bratislavě v rámci předmětu Hodnocení výkonnosti podniku.

zkoušky

On-line zkouška

Zkouška navazuje na sadu seminářů o systému řízení kvality a na sadu cvičení, které jsou s problematikou auditování spojeny.

Podmínkou účasti na zkoušce auditora QMS je 100% účast na všech určených přednáškách a cvičeních (v rámci předmětu Hodnocení výkonnosti podniku) souvisejících s problematikou zkoušky auditora.

Výukové semináře jsou určeny pro studenty 4. a 5.ročníku PEF MU a Ústavu managementu STU v Bratislavě.

Termín on-line zkoušky je stanoven na 29.4.2022 od 09:00 do 10:00

Poplatek za zkoušku: 1.400,- Kč; pro studenty ze Slovenka 55,-€ (po zaregistrování bude účastníkovi zkoušky vystavena a poslána faktura)


Proč přijít na seminář?

Přednášky přinášejí základní vhled jak do mezinárodních norem týkajících se řízení firem, tak i do samotného auditování těchto firem a systémů.

Co se s námi naučíte?

Naučíte se základní pojmy a techniky auditování firemních systémů. Po splnění stanovených podmínek si odnesete užitečný doklad, osvědčení které Vám může pomoci ve vašem dalším profesním růstu.

Registrujte si své místo ještě dnes

  Mám zájem o otevřené / veřejné kurzy

  Chci se dozvědět více o vzdělávání na míru


  The event is finished.

  Hourly Schedule

  Date

  29 Dub 2022
  Expired!

  Time

  9:00 am - 10:00 am
  Category

  Organizer

  Monika Mitáčková
  Phone
  +420 607 935 228
  Email
  mitackova@tdsbrno.cz